Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zametač KM-S

30. 7. 2008

  

Zametač KM-S

Zametač pro stavební stroje  KM-S

V základní konfiguraci je zametač vybaven opěrnými koly, kartáčem PPN, mechanickým natáčením vlevo-vpravo pod úhlem 21°, závěsem pro zavěšení na VZV.

Všechny zametače KM-S se používají výhradně jako čelní. Paralelogram závěsu zajišťuje příčné i podélné kopírování, proto je možno tyto zametače používat na strojích, které nemají možnost nastavení plovoucí polohy závěsu.

Zametače pro stavební stroje vyrábíme v pracovních záběrech 1250,1550 a 1850 mm. Všechny tyto zametače jsou poháněny hydromotorem, pro který je třeba minimálně 40 litrů průtoku oleje a 160 Mpa tlaku hydraulické soustavy. Každý zametač je možný natáčet mechanicky na levou nebo pravou stranu pod úhlem 21°. Při práci se sběrnou vanou je zametač kolmo ke směru jízdy. V základní výbavě zametače jsou dvě opěrná, výškově stavitelná kola, kterými se seřizuje přítlak kartáče na zem a zároveň umožňují kopírování zametače. Všechny tyto zametače mají ve standardní výbavě univerzální polypropylenové kartáče o průměru 530 mm. Na přání je možno objednat zimní polypropylenové kartáče s výsečí nebo oba druhy s kombinací polypropylenu a oceli. Zametače pro stavební stroje je možno vybavit celou řadou příslušenství: sběrnou vanou, hydraulickým vyklápěním sběrné vany, šněhovou škrabkou, hydraulickým natáčením zametače, bočním přimetacím kartáčem, kropením, bantamovými opěrnými koly nebo koly Solid, čelním obrysovým osvětlením, zadním koncovým osvětlením nebo stavitelnou clonou proti odlétávání nečistot při použití zametače bez vany.

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek